Školní zprávy

Informační memorandum k GDPR

 Informační memorandum k GDPR (.pdf)

 

 

Zahradní slavnost

slavnost2018

 

Pozvánka na odpolední setkání u altánu

Odpolední setkání u altánu:
opekani-krap
  Činnost Klubu rodičů:
krap-info

 

 

 

Přečti si knihu v angličtině!

 

Nakoupili a půjčili jsme pro vás 106 knih v angličtině. Tyto knihy si můžete prohlédnout, vypůjčit a hlavně přečíst v relaxačním místě s knihovnou v naší škole.

Pravidla pro půjčování jsou stejná jako pro půjčování českých knih.

Výpůjční doba: úterý 12.45 – 13.30 a čtvrtek 12.45 – 13.30, popřípadě se můžete individuálně domluvit s paní učitelkou Zoufalou nebo Dufkovou.

Zapsala: Olga Matoušková

 

 

Pozvánka na akci páťák

patak-2018-plakat

 

Sbírka pro bystrcký útulek

Chtěly bychom opravdu strašně moc poděkovat Vám všem, kteří jste přispěli na sbírku pro bystrcký útulek. Ať už to byla maličkost nebo něco většího, moc moc děkujeme.Zaměstnanci bystrckého útulku pro psy a kočky byli velice nadšeni. Říkali, že je to pro pejsky a kočičky jako druhé Vánoce. Ještě jednou moc děkujeme.

Andrea Konečná a Kristýna Lazarová z 8. A

Album ve fotogalerii: Sbírka pro bystrcký útulek 

Den otevřených dveří

dod2018

 

Plastové kelímky pro zahradnictví na Kociánce

V rámci projektu "Mléko do škol" dostávají žáci naší školy jednou za čtrnáct dní mléčné výrobky - v plastových kelímcích. Co s nimi? Naskytla se nám příležitost dodávat plastové kelímky do zahradnictví na Kociánce, kde je dále využijí pro pěstování nejrůznějších rostlinek.

Na zahájení této naší spolupráce chceme uspořádat na naší škole soutěž mezi třídami O NEJVĚTŠÍ PYRAMIDU. A materiál? Samozřejmě plastové kelímky! Soutěž proběhne v posledním únorovém týdnu. Do té doby mají žáci možnost shromažďovat "stavební materiál". Tím jsou kelímky různých velikostí a tvarů, nejlépe od jogurtů, mléka, smetany a podobně, od těch menších až po ty velké, 500gramové.

Touto soutěží zahájíme sběr kelímků, o kterém vás  dále budeme informovat. Doufáme, že vytrváme.

Za žákovský parlament Vás všechny zve ke spolupráci Olga Matoušková.

 

Strana 1 z 59