Informace o projektu EDISON

Naše škola se v tomto školním roce zapojila do projektu EDISON, který je podporován MŠMT a na kterém naše škola, stejně jako mnoho dalších škol v celé naší republice, spolupracuje se studentskou organizací AIESEC Brno. V rámci tohoto projektu na naši školu přijde od 20. do 24. února 2017 pět anglicky mluvících studentů z různých zemí světa.

Tito studenti se na naší škole zapojí do výuky, seznámí žáky se zajímavostmi o své zemi, připraví si interaktivní hodiny, diskuze a jiné, vše v anglickém jazyce, podle úrovně žáků. V hodinách budou přítomni učitelé, znalí angličtiny, kteří pomohou s překladem, výběrem témat a s průběhem diskuze. Přítomnost stážistů oživuje výuku, zvyšuje zájem o studium mezi žáky a učí je nebát se odlišného.

 

Toto jsou naši stážisté:

Rita Laryea Amediavor – Ghana

Amelia Nurmawati – Indonésie

Can KEÇECİ – Turecko

Siyu Li (Sophie) – Čína

Daniela Cordeiro – Portugalsko

 

Bližší informace o nich se můžete dozvědět z videomedailonků, které pro nás natočili (https://www.youtube.com/playlist?list=PLE6xqzVuWbCZKxyPpzCTYQhe7Tujtqi-o)

a z přiložených informačních letáčků.

Velice děkujeme rodinám, které jsou ochotny s námi spolupracovat tak, že ubytují tyto stážisty, věříme, že i pro ně budou tato setkání příjemným a přínosným zážitkem.

V případě dotazů k projektu můžete kontaktovat koordinátorku projektu, paní učitelku Olgu Matouškovou na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .