Akce školní družiny

Čáry máry s podzimními dary

Přestože se již od října setkáváme s vánoční nabídkou v obchodech, my ve školní družině si naplno užíváme krásný barevný podzim a jeho dary. Pokud si chcete toto kouzelné roční období užít společně s námi, neváhejte a zavítejte do pobočky KJM na Vondrákově ulici. Kde se koná výstava výtvarných prací s názvem Čáry máry s podzimními dary. Teprve v polovině prosince ji vystřídá Čarovná zima.                                                                                                                

Na obě výstavy srdečně zvou děti a vychovatelky školní družiny ZŠ Heyrovského 32.

 

Fotogalerie

 

Všude samá dýně

S výsledky již tradičního družinového projetku Všude samá dýně se mohou potěšit i obyvatelé Domova pro seniory na ulici Vondrákova. Děti ze školní družiny pro ně připravily nejen výzdobu vstupních prostor domovu, ale i drobné dárky v podobě podzimních lucerniček. Doufáme, že všechny potěšily.

 

Fotogalerie

 

Výletníček

Dne 1.11.2023 se kroužek školní družiny Výletníček vypravil do zámečku Mitrovských na zajímavou výstavu s názvem Čerti. Děti zde zhlédly mnoho povedených postaviček čertů všech kategorií a mohly se tak připravit na jejich prosincovou návštěvu.

Fotogalerie

 

Školní družina bude v provozu od pondělí 4. září 2023 vždy od 6:30 do 17:00 hodin /vchod do ŠD vedle hlavního vchodu do školy/.

ZÁPIS DO ŠD – pro žáky 1. tříd v pondělí 4. září během třídních schůzek.

Žákům 2.-4. tříd budou v úterý 5. září na základě předběžných přihlášek rozdány zápisní lístky s informacemi, rodiče je vyplní a obratem odevzdají do ŠD.

POKYNY K PLATBÁM za pobyt dětí v ŠD převodem na účet školy obdrží rodiče po odevzdání zápisního lístku písemně v deníčku ŠD /NEPLAŤTE DŘÍVE, VYČKEJTE NA NOVÝ VARIABILNÍ SYMBOL!/.

PROSÍME, ABY DĚTI BYLY V PONDĚLÍ 4. ZÁŘÍ VYBAVENY PÍSEMNÝM SDĚLENÍM, ZDA NASTUPUJÍ DO ŠD, V KOLIK HODIN BUDOU ODCHÁZET, KÝM BUDOU VYZVEDNUTY /V PŘÍPADĚ SAMOSTATNÉHO ODCHODU MUSÍ BÝT RODIČI POTVRZEN SOUHLAS/.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci v tomto školním roce!                        Kolektiv ŠD

 

Rozmarné léto

Výtvarné práce na toto téma vytvořené dětmi ve školní družině budou zdobit celé léto vstupní prostory Domova pro seniory na ulici Vondrákova. Snad přinesou stejnou radost, jakou jsme měli jejich tvoření.

ŠD

Fotogalerie

 

Jako každý rok v měsíci květnu proběhly ve školní družině turnaje v našich oblíbených sportech. Jejich přítomní milovníci byli rozděleni do družstev a svedli lité boje o prvenství.

Ale nakonec není důležité vyhrát, ale zahrát si!!

 

Fotogalerie

 

Nejen pro maminky bylo určeno vystoupení naší školní družiny v Domově pro seniory na ulici Vondrákova, kam děti zavítaly ve středu 10.5.2023. Svým pásmem ke dni matek potěšily všechny přítomné seniory, kterým donesly i drobné dárky vytvořené kroužkem Šikulka. Protože nám přálo i počasí, spojili jsme vystoupení s příjemným pobytem na zahradě domova.

Fotogalerie

 

Nejlepší dvojice dívek a chlapců v kategorii mladších a starších žáků navštěvujících ŠD, vybraní ve školním kole, se ve středu 10.5.2023 zúčastnili na ZŠ Vejrostova oblastní soutěže.

V disciplínách skok do dálky, běh a hod si z našich reprezentantů nejlépe vedl Čeněk Odvárka v kategorii starších hochů, který obsadil 2. místo a za děvčata 3 místo obsadila v mladší kategorii dívek Tereza Grošková. Blahopřejeme

Fotogalerie

 

Strana 1 z 35