Školská rada

Školská rada řeší problémy týkajících se zejména návrhů školních vzdělávacích programů a hodnotí jejich následnému uskutečňování, schvaluje výročních zprávu o činnosti školy, schvaluje školní řád. Schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků, podílu na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy. Projednává návrhy rozpočtu školy na další školní rok. Vyjadřuje se k rozborům hospodaření a navrhovaným opatřením ke zlepšení hospodaření. Projednává také inspekční zprávy České školní inspekce, může podávat podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy.

Zástupci jmenovaní zřizovatelem:

Zástupci volení z řad pedagogů:

Zástupci volení z řad zletilých žáků a zákonných zástupců nezletilých žáků: