Členové žákovského parlamentu

Členové ŽÁKOVSKÉHO PRALAMENTU, školní rok 2017-2018

 

5. A        Kristina Bendová

5. A        Jiří Šmarda                      tiskový mluvčí

5. B        Julie Hrdličková               tisková mluvčí

5. B        Johana Geryková             tisková mluvčí

5. C         Nikola Nejezchlebová     tisková mluvčí

5. C         Vilém Zaoral                   tiskový mluvčí, fotograf

6. A        Hana Radová                   tisková mluvčí, fotograf

6. A        Filip Vavrouch

6. B        Jakub Lohnický               tiskový mluvčí

6. B        Jan Fabiánek                  tiskový mluvčí, fotograf

7. A        Matyáš Zoufalý

7. A        Vojtěch Sobek

7. B        Jaroslav Kozmin

7. B        Lukáš Tvrdý

8. A        Kateřina Kuchařová       předsedkyně

8. A        Nikola Zdráhalová          kronikářka

8. B        Dominik Hanák

8. B        David Bednář

9. A        Adam Dvořák

9. A        Jiří Stehno

9. B        Adéla Vejvalková             místopředsedkyně

9. B        Andrea Jakšová               zapisovatelka, nástěnkářka


Členové ŽÁKOVSKÉHO PRALAMENTU, školní rok 2016-2017

 

5.A František Hynek tiskový mluvčí
5.A Hana Radová tisková mluvčí
5.B Filip Žák
5.B Jakub Lohnický
6.A Klára Slancová kronikářka
6.A Matyáš Zoufalý kronikář
6.B Andrea Kirchnerová
6.B Tomáš Sázavský
7.A Karolína Pokorná místopředsedkyně
7.A Kateřina Kuchařová
7.B Dominik Hanák
7.B David Bednář
8.A Matěj Lohnický tisková mluvčí
8.A Šimon Hrdlička tiskový mluvčí
8.B Adéla Vejvalková
8.B Barbora Sedlaříková předsedkyně
9.A Simona Holická
9.A David Štrobl
9.B Tereza Haluzová kronikářka
9.B Natálie Koláčková kronikářka

 


 

Členové žákovského parlamentu, 2015-2016

Třída      Jméno                       Funkce
5.A        Klára Slancová              
5.A        Jan Míšek                    
5.B        Zuzana Navrátilová
5.B        Ondřej Juránek
6.A        Karolína Pokorná            předseda
6.A        Eduard Novotný
6.B        David Bednář
6.B        Dominik Hanák
7.A        Klára Pelánková
7.A        Matěj Lohnický
7.B        Barbora Sedlaříková        místopředseda
7.B        Adéla Vejvalková          
8.A        Sára Krištofová
8.A        Filip Novák
8.B        Michala Šťavíčková
8.B        Zdeněk Rozmahel
9.B        Tomáš Bušek              
9.B        Vojtěch Zoufalý