Celodružinové kolo superstar 2020

Hned po vánocích jsme ve všech odděleních školní družiny navázali na prosincové společné zpívání koled, ale tentokrát jsme se zaměřili na zpěv sólový. Odvážní jednotlivci potom se svými písničkami vystoupili ve čtvrtek 23.ledna 2020 na celodružinovém kole pěvecké soutěže Superstar.

Nejvíce byla zastoupena kategorie 1.-2.tříd, kde mezi děvčaty obsadila první místo Verunka z 2.B, těsně za ní se umístila Viktorka z 2.A a třetí místo získala Maruška z 1.A. Mezi chlapci si ve stejné kategorii první místo vyzpíval také zástupce 2.B Jirka, na druhém místě skončil Vojta z 1.B a třetí byl Radek z 1.C. V kategorii starších dětí z 3.-4.tříd měly odvahu veřejně vystoupit jenom dvě zpěvačky a přesvědčivě zvítězila Verunka z 3.A, která si zároveň odnesla i cenu sympatií diváků.

Zdeňka Janoušková, vedoucí vychovatelka ŠD

Fotogalerie