Velký slet čarodějnic

Ani nepříznivé meteorologické podmínky neodradily v pondělí 29.dubna 2019 od cesty do školy na košťátku takřka stovku dětí, které se zúčastnily velkého čarodějnického sletu. Po velkých zkrášlovacích přípravách v oddělení (vždyť každá správná čarodějnice chce vypadat dobře, pardon hrozně), jsme se shromáždili před šatnami. Zde jsme společně omrkli nejnovější modely hábitů, rozcuchů i košťátek a hned potom nastal ten správný mumraj při plnění úkolů. Po výzdobě bodovací karty ve tvaru klobouku, přelévání kouzelného lektvaru, lovení rybek pro kocoura, hledání východu z labyrintu a zdolání překážkové dráhy následovala výroba chlebíčku na míru každého vyčerpaného kouzelníka. A všichni to zvládli bez čarování a kouzlení a s dobrou náladou k tomu!

Zdeňka Janoušková, vedoucí vychovatelka ŠD  

velky slet carodejnic021

Fotogalerie