Turnaje ŠD

Ani tropické teploty neodradily milovníky fotbalu, aby v úterý 20.6.2017 nastoupili do hry. Celkem 28 dětí z 1.-5.tříd naší ŠD bylo kapitány Vaškem Nešpůrkem a Hugo Volejníkem rozlosováno do dvou družstev. Někteří hráči rovnou nastoupili do boje, ostatní čekali na vystřídání. Na pravidla hry nám dohlíželi dva zkušení rozhodčí z 9. tříd Zdeněk Rozmahel a Martin Mykytjuk. V síti míč skončil celkem třikrát a za stavu 2:1 rozhodčí utkání ukončili. Pro vítězné družstvo byla připravena věcná cena i diplom. A ani poražení neodcházeli s prázdnou.

A vybíjená? Ta se hrála letos o týden dříve než kopaná. V úterý 13.6.2017 se zájemci rozdělili do čtyř skupin a turnaj mohl začít. Kapitán Andy Wiacek nakonec dovedl své družstvo k vítězství. Pro všechny sportovce byl připraven diplom a výborné melounové občerstvení. Sportu zdar!                                  

Kolektiv ŠD

Album ve fotogalerii: Turnaj ŠD