Týdenní plány

TÝDENNÍ PLÁN OD 20.11 DO 24.11

Pondělí
20.11.
8:00 - 10:45

Testování Scio - čtenářství - 3.A

  8:55 - 9:40

Pohádkové čtení (projekt 9+1) - 1.B, 9.B

Úterý
21.11.
8:00 - 12:35 "Přijímací pohovor" - výukový program v AJ (SVČ Lávka Kohoutovice, 50,- kč/žák) - 9.A
Středa
22.11.
8:30 - 13:00 Exkurze na ÚP (ÚP Brno - město) - 9.B
  10:00 - 11:40 Ptačí ostrov - výukový program, Hvězdárna a planetárium, Kraví hora - 1.A, 1.B
  11:00 Šplh - ZŠ Jasanová, vybraní žáci 3.-5. roč.
Čtvrtek
23.11.
8:55 - 9:55 Turnaj v SUDOKU - zájemci 5.-9. roč.
  13:00 - 15:30 Přízraky ulice (tanečně-divadelní eduk. program, Semilasso) - členové kroužku aktivního občanství (14:00 - 14:45)
Pátek
24.11.
7:00 Žákovský parlament
  7:15 - 14:00 Liga deskových her - městský turnaj 2017 - vybraní žáci
  14:00 - 17:00 Adventní dílna ŠD - přihlášení žáci
 

TÝDENNÍ PLÁN OD 13.11. DO 17.11.

Pondělí
13.11.
8:55 - 9:40

Pohádkové čtení (projekt 9+1) - 1.B+9.B

Úterý
14.11.
9:40 - 10:00 Sudoku - zájemci z druhého stupně (ŠJ)
  12:45 TH - Kluci a holky - 6.A
Středa
15.11.
- Začátek adventních dílen v 1.-6. ročníku
Čtvrtek
16.11.
8:00 - 11:40 Návštěva KJM - 3.B
  10:55 - 11:40 Pohádkové čtení (projekt 9+1) - 1.B+9.B
  11:50 - 12:35 Šplh - školní kolo - vybraní žáci 3.-5. ročníku
Pátek
17.11.
- -
 

TÝDENNÍ PLÁN OD 6.11. DO 10.11.

 

 

Pondělí
6.11.
7:00

TH - Utužování vztahů v třídním kolektivu - 8.B

  13:45

TH - Spolupráce a komunikace - 8.A

  13:50

TH - Projekt 9+1 - 9.A

  13:50

TH - Chování v dopravním provozu - 9.B

Úterý
7.11.
8:00 - 11:40 Tajemství lesa (CVČ Bystrouška) - 4.C
  17:00 - 18:30 Hovorové hodiny
  17:00 - 18:30 Volby do školské rady - zástupci rodičů - prostor před šatnami
Středa
8.11.
8:00 - 8:45 Den slabikáře - 1.A + 1.B
Čtvrtek
9.11.
8:00 - 11:40 Návštěva KJM - 3.A
  14:00 Čáry máry s podzimními dary - vyhlášení výsledků výtvarné soutěže, všechna oddělení ŠD
Pátek
10.11.
8:00 - 13:30 O putovní pohár Mirky Knapkové - vybraní žáci 2. stupně, soutěž družstev ve veslování. BVV, pavilon G
 

Strana 1 z 98