Zahradní slavnost - jaro 2022

Ve středu 1. 6. jsme se po dvou letech opět mohli sejít s našimi současnými i bývalými žáky, rodiči a přáteli naší školy na tradiční Zahradní slavnosti. Viděli jsme krásná vystoupení dětí – pěvecký sbor, zpěv dětí ze 3. a 4. ročníku pod vedením paní učitelky Sedláčkové, veršované pohádky žáků 1. a 9. tříd, dvě krásná pěvecká sóla a hru na flétnu. Program nám zpestřily také mažoretky Lassies Brno. Měli jsme možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity, podívat se do mobilního planetária, vyrobit si hračku, plnit zábavné úkoly. Obdivovali jsme krásné obrázky dětí v naší galerii. Nechybělo ani občerstvení – ovoce, zelenina, nápoje, které nám vytrvale po celou dobu chystali a doplňovali rodiče z KRAPu. Také jsme mohli ochutnat sladké a slané záviny upečené našimi žáky či jejich rodiči. Jako vždy se uskutečnil též turnaj ve volejbale, ve kterém se utkala družstva deváťáků, pedagogů a rodičů. Máme velkou radost, že jsme za krásného počasí mohli takto oslavit i Den dětí a věříme, že jste si ho užili s námi. 

Fotky z akce v naší fotogalerii.