Návštěva z Kalifornie

Minulý pátek, 29. března, měli žáci devátého ročníku a někteří žáci osmého a šestého ročníku krásnou příležitost vyzkoušet si svoji schopnost povídat si anglicky s rodilou mluvčí.

Suzanne přijela do Brna z města Monterey v Kalifornii. A protože jsme v 9. ročníku právě Kalifornii probírali, využili jsme příležitost vyzpovídat někoho, kdo tento americký stát zná a ověřit si, zda to, co jsme se učili na hodinách angličtiny je pravda a dovědět se něco dalšího. Hodiny probíhaly v živé konverzaci a žáci i Suzanne odcházeli z výuky nadšení. Zjistili jsme, zda rozumíme, zda se umíme zeptat a zda umíme odpovědět i na otázky, které měla Suzanne zase na nás. Kdyby nebyla Kalifornie tak daleko, mnozí bychom se tam rozjeli hned zítra. Doufáme, že alespoň některým z nás se v budoucnosti naskytne příležitost se do Kalifornie podívat.

Thank you , Suzanne and have a nice and safe journey home.

Zapsala: Olga Matoušková, vyučující AJ

P1100320

Více foto v galerii.