Adapťák 6.A aneb Jsme na jedné lodi

10. a 11. 9. 2020

Na adapťáku jsme hráli hru na cestovatele – za každý splněný úkol jsme dostali díl mapy, díky které jsme se nakonec měli dostat k pokladu. Úkoly jsme plnili jako jeden tým, proto se snažili všichni. Hráli jsme seznamovací hry, běhali s kolíčky, podbíhali lano, vyplňovali kvíz o paní učitelce, opravovali létající koberečky a byli jsme se společně i projít v kukuřičném bludišti. Bylo to skvělé. Večer jsme si pochutnali na úžasné večeři od paní psycholožky a pak si připili „šampáněm“ na dobrou spolupráci. Po večeři jsme se šli projít chodbami školy. V noci je škola velmi strašidelná! V některých kabinetech prý straší… Spaní v naší třídě bylo zajímavé, ustali jsme si mezi lavicemi. Druhý den jsme šli kolem řeky Svratky hledat kamínkový poklad. Na tento adapťák nezapomeneme, protože nám spolu bylo dobře.

Viktorie Hudcová, Ema Kabelková, Dominik Stejskal

Fotogalerie