Kurz sexuální výchovy 9.A + 9.B - 2019

Dne 25.9. jsme dojeli do rekreačního střediska Moravec.

Hned tento den jsme začali s programem. Rozdělili jsme se do tří skupin pod vedením paní učitelky Krejčí, Gruberové, Šmídové a pana učitele Bajužíka. Začali jsme povídáním o našem ideálním partnerovi. Po dobré večeři jsme předvedli naše projekty „ideálního partnera“ a poté si každá skupina připravila zábavnou scénku na dané téma (první rande). Do večerního klidu jsme stále pod dohledem pedagogů mohli trávit příjemný a klidný večer u ohně nebo tančit na námi organizované diskotéce. Druhý den jsme se učili o pohlavní soustavě, anatomii rozmnožování, druzích antikoncepce a riziku nechráněného styku. Po poledním klidu jsme měli možnost sportovně se „vyřádit“ nebo si zajít na procházku do lesa. Odpoledne jsme si povídali o lidské sexualitě i o tom, jaké otázky člověk musí uvážit před tím, než začne se sexuálním životem. Večer jsme opět prezentovali své projekty, poté následoval večerní program – tanec a zpěv.V pátek 27.9. jsme odjeli zpět do Brna. Za tyto tři dny jsme se naučili spousty praktických věcí, užili jsme si to a také jsem se hodně poučili. Děkujeme tak všem učitelům, kteří s námi měli trpělivost,vstřícnost a za to, že nás něčemu přiučili.

 

Šárka a Adéla

Kurz sexualni vychovy

Fotogalerie