Zdravá pětka

Zdravá pětka se jmenuje výukový program týkající se zdravé výživy, který připravuje nadační fond Albert. Na konci února přišla paní lektorka k šesťákům a zadala jim za úkol připravit zdravé občerstvení na narozeninovou párty.

Žákům 6. ročníků se tento úkol moc líbil, protože vše, co připravili, mohli také sníst. Kromě toho se samozřejmě dozvěděli, jak se najíst chutně a přitom i zdravě ( v občerstvení se objevilo ovoce, zelenina, sýr, jogurt i ovesné vločky).

Program v 6.třídách navazuje na téma Zdravý talíř, který ještě čeká na naše 4.třídy, a na program Polotovary, který je určený 5.ročníkům.

Zdravá výživa je pro život důležitá, proto si vážíme, že pro nás tyto programy nadační fond Albert připravuje zdarma, navíc zábavnou a interaktivní formou.

Mgr. Simona Krejčí, ZŠ Heyrovského

 

Album ve fotogalerii: zdravá pětka